Я сьогодні йду в садок. Світлана Ройз

Цена 390,00 грн.
Автор Світлана Ройз
Видавництво #книголав
Рік видання 2020
Палітурка тверда
Кількість сторінок 24
Мова українська
Серія Дитяча полиця
Розмір 60х90/8  
Тимчасово немає в наявності!В желания

Про книжку «Я сьогодні йду в садок» Світлани Ройз

Адаптація дитини та батьків до дитячого садка може пройти легко та швидко – з мінімальною кількістю істерик, сліз і нервів. Не вірите? Перші тижні в дитячому садку – відповідальний період для батьків і дітей. Але його можна зробити приємними і захопливими, варто лише правильно підготуватися до цієї важливої події.

Психологиня Світлана Ройз пропонує зробити це у вигляді гри. Розгортаєте книжку «Я сьогодні йду в садок» – ось ви і ваша дитина опинилися в садку. З чого все починається? З роздягальні, в якій дитина перевзувається, знімає верхній одяг і прощається з батьками. Також в садку дітки їдять, але це не кафе, тому їжу обрати неможливо. Усі їдять однакові страви.

Так сторінка за сторінкою дитина програє всі типові для дитячого садка сценарії. Тривожність знижується, адже тепер вона знає, що і як влаштовано. А ще дитина розуміє, що в садку не страшно, туди ходить багато інший дітей, з якими можна гратися.
Для кого книга «Я сьогодні йду в садок»

Для дітей 3-5 років. Для батьків, які хочуть, аби дитина хотіла вранці йти в садок.
Книжку варто купити. Чому?

«Я сьогодні йду в садок» – це одночасно книжка-гра і книжка-практикум. Дитина обирає фігурку, з якою себе асоціює (хлопчика або дівчинки) і разом із дорослим в ігровій формі проживає типові ситуації, які можуть трапитися в садку: знайомство з іншими дітьми, розлука з батьками, розпорядок дня в садку, правила поведінки, ігри на свіжому повітрі. А перед інтерактивною грою в книжці є вступна стаття для батьків про те, як підготувати до садка дитину і батьків.
Про авторку

Світлана Ройз – дитяча та сімейна психологиня, мама двох дітей. Авторка книг для батьків («Чарівна паличка для батьків», «Практичне дитинознавство») та дітей («Подорож страховиська», «Хто живе у мами в серці?» та ін.). Створила безоплатний курс для батьків та вчителів «Колошкільне дитинознавство».

У книжці я пропоную кілька авторських практик, які використовую вже протягом багатьох років в терапії. Разом з творчою групою ми продумували кожну форму і колір, щоб зробити книжку максимально корисною і відповідною по віку для дітей, які йдуть до дитячого садка. Також я радилася з директорами садочків, щоб не втратити важливі деталі. Я бажаю доброго дорослішання дітям і спокою нам поруч з ними. – Світлана Ройз, авторка книжки 

Отзывов нет.